دستگاه سیم پیچ مونتاژ RF231 را می توان برای سیم پیچ 2 تا 4 پنبه ، پشم و نخ مخلوط شده در یک حباب سیم پیچ استفاده کرد تا در فرآیندهای بعدی که توسط دستگاه پیچش انجام می شود استفاده شود.

مشخصات

اسپیندل سنج: 340 میلی متر (نخ 2 ~ 3) ، 370 میلی متر (نخ 2 ~ 4)

قطر اسپیندل سیم پیچ: φ130 φ200 میلی متر

اسپیندل سیم پیچ: 152 میلی متر

تعداد اسپیندل: 100 استاندارد ، 10 اسپیندل / گام (نخ های پیچشی: 2-4) ؛ 96 اسپیندل استاندارد ، 10 اسپیندل / گام (نخ های پیچشی: 2-3)

حداکثر سرعت سیم پیچ: 630 متر در دقیقه

قدرت نصب شده: 0.06W / اسپیندل

حالت عملکرد: دو طرفه و تک لایه

روش سیم پیچ: سیم پیچ تصادفی

حالت انتقال: بادامک راهنما توسط یک موتور دوک نخ ریسی از طریق چرخ دنده هدایت می شود

روش تنظیم تنش: نوع فشار دیسک بار مرده

روش نظارت بر شکستن نخ: توقف خودکار و برش نخ با القای الکترونیکی شکستن نخ اشعه مادون قرمز روش ضد روبان: بادامک ضد ربان متناوب و راهنمای الکترونیکی

امکانات

دستگاه سیم پیچ مونتاژ RF231 از یک ساختار ساده ، عملکرد آسان و نصب و تنظیم آسان برخوردار است. اپراتورها می توانند از طریق صفحه لمسی با استفاده از یک برنامه رایانه ای مرکزی توابع زیر را تنظیم کنند: الف) کاربران می توانند طول تولید نخ را با استفاده از سیستم کنترل الکترونیکی تنظیم کنند ب- تجهیزات از توقف خودکار پس از پر شدن حباب نخ برخوردار هستند. ج- سرعت با استفاده از مبدل فرکانس تنظیم می شود. د – در صورت شکستن نخ دستگاه سیم پیچ به طور خودکار متوقف می شود. E. ماشین سیم پیچ کاملاً مونتاژ شده می تواند داده ها را ثبت کند. F. کاربران می توانند خروجی را بر اساس داده های ثبت شده حساب کنند.