سامانه اگهی و تبلیغات نساجی ایران
سامانه اگهی و تبلیغات نساجی ایران

RFRL31 ماشین بافندگی راپیری

دستگاه بافندگی با سرعت بالا RFRL31 ویژگی های مطلوب را از دستگاه بافندگی قدیمی RFRL30 ما به ارث می برد. این دستگاه راپیر مستقیماً توسط موتور (SRM) هدایت می شود ، ودرشرایط مشابه 20٪ انرژی کمتری نسبت به انرژی معمولی مصرف می کند.ضمناً ضریب قدرت بالاتری را در حین تولید پارچه های با کیفیت ارائه می دهد. این قطعاً یک ماشین بافندگی پیشرفته در سطح جهانی است.

پارامترهای فنی

عرض شانه:

عرض اسمی شانه: 170 سانتی متر ، 190 سانتی متر ، 200 سانتی متر ، 220 سانتی متر ، 230 سانتی متر ، 240 سانتی متر ، 260 سانتی متر ، 290 سانتی متر ، 320 سانتی متر ، 340 سانتی متر ، 360 سانتی متر ، 380 سانتی متر

عرض شانه موثر: 0 سانتی متر ~ 80 سانتی متر از عرض اسمی با مقدار کم می شود

ظرفیت بافندگی

پنبه یا الیاف ساخته شده توسط انسان: 500tex (1.2Ne) ~ 5tex (120Ne)

نخ نرم یا نخ بدتر: 680tex (1.5Nm) ~ 10tex (100Nm)

رشته ای: 10dtex (9Td) ~ 1650dtex (1500Td)

وزن پارچه مجاز: 20 ~ 850 گرم در متر مربع

سرعت بافت

سرعت چرخش: 700r / min

سرعت واقعی: 450 ~ 650r / min

حداکثر سرعت درج پود: 1500 متر در دقیقه

انتخاب کننده پود: 4 ~ 8 رنگ (رنگهای مجاز انتخاب تار بافته می شود) نوع انتخابگر: موتور حرکت خطی یا موتور پله ای انتخاب کننده پود الکترونیکی

امکانات:

بهره وری انرژی

استفاده از موتور اکراه سوئیچ شده نیاز به کلاچ گیربکس و تسمه محرک را از بین می برد. سیستم قدرتمند و موثر سوئیچینگ الکترونیکی به موتور اجازه می دهد تا انرژی کمتری مصرف کند ، میزان خرابی را کاهش دهد و هزینه تعمیر و نگهداری را کاهش دهد.

مکانیسم انتقال جدید برای سیستم ریخته گری

این تارها توسط موتور اکراه سوئیچ شده حرکت ریزش داده می شوند. حرکت یافتن بافت دقیقاً توسط CPU و SRM کنترل می شود. همه این ویژگی های کنترل عملکرد مطمئن و پایدار را تضمین می کنند و همچنین هزینه های صرف شده برای تخلیه سیستم را کاهش می دهند.

سیستم سوئیچ الکترونیکی پیشرفته SRM

سرعت چرخشی بافندگی راپیر را می توان آزادانه بر روی رابط کاربری تنظیم کرد که در آن طیف گسترده ای از سرعت در دسترس است. به لطف سیستم سوئیچینگ الکترونیکی ، دستگاه بافندگی می تواند به راه اندازی سریع ، ترمز دقیق در موقعیت تعیین شده ، کنترل سرعت بدون گام و تغییر خودکار سرعت برسد. تغییر سرعت بافت با توجه به نیازهای فرآیندهای مختلف ایجاد می تواند به طور موثر شکستگی نخ را کاهش دهد و علامت گذاری کند و در نتیجه دستگاه بافندگی را برای کاربردهای مختلف بافندگی مناسب کند.

پردازنده Cutting Edge

سیستم کنترل عددی CPU از سیستم CAN-bus برای نظارت و مدیریت همه ماژول های عملکردی در آن استفاده می کند. صفحه بزرگ وضعیت عملکرد بافندگی را به صورت گرافیکی نمایش می دهد. کلیدهای عملکردی که روی میز کار تنظیم می شوند ، عملکرد آسان را فراهم می کنند. کاربران می توانند با استفاده از کارت SD برنامه تولیدی را در رایانه وارد کنند یا از کارت RAM برای بارگذاری داده های تولید در اینترنت استفاده کنند.

پیشرفته ترین سیستم روغن کاری متمرکز

سیستم های روغن کاری دوگانه متمرکز هر دو توسط میکرو کامپیوتر کنترل می شوند. در مواردی که قطعات اصلی روی دستگاه بافندگی نیاز به روغن کاری دارند ، سیستم اسپری روغن روانکاری را به داخل آنها وارد می کند. سنسور فشار روغن با دقت بالا می تواند وضعیت عملکرد سیستم روانکاری را کنترل و نمایش دهد ، تا بدین ترتیب عملکرد صحیح دستگاه بافندگی تضمین شود.


اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *