سامانه اگهی و تبلیغات نساجی ایران
سامانه اگهی و تبلیغات نساجی ایران

RFRL30 ماشین بافندگی راپیری

دستگاه بافندگی با سرعت بالا RFRL30 در اصل برای بافتن نخهای طبیعی ، مصنوعی ، ریون و مخلوط در پارچه های مختلف پیچیده ، پارچه های رومبلی، پارچه های فایبرگلاس ، پارچه های فیلتر و پارچه های صنعتی برای کاربردهای ایمنی طراحی و استفاده می شود.

پارامترهای فنی

عرض شانه (سانتی متر)

عرض اسمی با عرض: 170 ، 190 ، 200 ، 220 ، 230 ، 240 ، 260 ، 290 ، 320 ، 340 ، 360.

عرض شانه موثر: 0 سانتی متر ~ 80 سانتی متر از نی اسمی با مقدار کم می شود

ظرفیت بافندگی

نخ پنبه ای و الیاف مصنوعی: 500tex (1.2Ne) ~ 5tex (120Ne)

نخ نرم یا پشم : 680tex (1.5Nm) ~ 10tex (100Nm)

رشته ای: 10dtex (9Td) ~ 1650dtex (1500Td)

وزن پارچه: 20 ~ 850 گرم در متر مربع

سرعت بافتن

سرعت چرخش: 700r / min

سرعت واقعی: 450 ~ 650r / min

حداکثر سرعت درج پود: 1500 متر در دقیقه

انتخاب کننده پود: 4 ~ 8 رنگ (رنگهای مجاز انتخاب تار بافته می شود)

نوع انتخابگر: موتور حرکت خطی یا موتور پله ای انتخاب کننده الکترونی الکترونی بافت

امکانات

I. قابلیت استفاده

آ. دستگاه بافندگی راپیر ما را می توان با تنظیمات مختلف تهیه کرد تا نیازهای برنامه های مختلف بافندگی را برآورده کند. سرعت چرخش نامی آن 700 دور در دقیقه است و حداکثر سرعت درج بافت 1500 متر در دقیقه را می دهد. بزرگترین عرض کاری بین 170 سانتی متر و 380 سانتی متر است.

ب. طراحی ارگونومیک از یک نمایشگر صفحه نمایش رایانه HD برخوردار است که رابط کاربری دوستانه ماشین انسان را فراهم می کند. آرایش مدولار آن باعث می شود که دستگاه بافندگی بتواند بدون نیاز به دستگاه بافندگی جدید ، از بافتن یک الیاف به فیبر دیگر به سرعت تبدیل شود. به لطف کنترل عددی بسیار اتوماتیک ، پارامترهای بافت در هنگام تغییر راحت تر قابل تنظیم هستند.

دوم ساختار منحصر به فرد

آ. مونتاژ درج نخ پود – راپیر توسط میل لنگ رانده می شود و به آن متصل می شود. این مکانیسم اتصال منحنی شتاب و منحنی سرعت را بهینه می کند ، که انتقال دقیق و پایدار پود و حرکت راپیر را تضمین می کند ، شکستگی پود را کاهش می دهد و کارایی قرار دادن پود را بهبود می بخشد.

ب .سیستم روغن گیری با یک شات که توسط میکرو کامپیوتر کنترل می شود ، سیستم روغن کشی قابلیت اطمینان و عمر مفید را در شرایط مناسب روغن کاری افزایش می دهد.

ساختاری محکم و نیروی عالی ضربان

آ. پیشرفته ترین قاب ، متشکل از دو پانل ریخته گری با مقاومت بالا در دو طرف سازه و یک تیر متقاطع ناهموار برای پشتیبانی است. این دارای استحکام زیاد ، مقاومت بالا و ویژگی های ضد لرزش پیشرفته است و نیازهای مشتری را برای سرعت بالا ، عرض کار زیاد و سر و صدای کم بهتر برآورده می کند.

ب .تیرآهن تقویت شده ، تیر تاب و پشتیبانی استحکام و مقاومت بالا را نشان می دهد. علاوه بر تأمین نیازهای ضرب و شتم پود ، ساختار تقویت شده همچنین به حفظ تنش پیچیده تار کمک می کند.

ج .سیستم انتقال اصلی شامل یک موتور ناهمزمان سه فاز است که کلاچ الکترومغناطیسی با عملکرد بالا را هدایت می کند. این مکانیزم انتقال قدرت گشتاور با سرعت بالا ، ظرفیت ترمز خوب ، عملکرد پایدار و حداقل مصرف انرژی را ارائه می دهد. د با رانندگی توسط میل مزدوج نصب شده در هر دو طرف دستگاه بافندگی ، درایو قلاب بافندگی (جداشونده) حرکت را از بادامک به نی برای ضرب و شتم پود منتقل می کند. این مکانیسم درایو باعث کاهش لرزش و ضربه ناشی از افتادن پارچه می شود. به لطف مکانیزم درایو sley ، دستگاه بافندگی می تواند در هنگام بافتن با سرعت بالا عملیات ضرب و شتم قابل اطمینان را انجام دهد تا الزامات بافت پارچه با چگالی بالا و کشیده را برآورده کند.

چهارم طراحی مکاترونیک

آ. سیستم رها کردن و برداشتن تار هر دو توسط موتور پیشرفته سروو کنترل می شوند تا اطمینان حاصل شود که کشش تار در کل مسیر ثابت است ، خواه پرتوی تار پر باشد یا خالی. این موتور همچنین به تضمین تراکم دقیق و مناسب پود ، از بین بردن مارک تنظیم شده و اطمینان از پارچه صاف و یکنواخت کمک می کند.

ب. دستگاه انتخاب پود الکترونیکی با سرعت بالا اجازه می دهد 4 ، 6 یا 8 رنگ پر کردن (انتخاب پود) با کشش ثابت و شل بافته شود. زمان کار را می توان روی صفحه کنترل تنظیم کرد.

ج .زمان پردازش دستگاه شیلنگ سازی پرسرعت نیز می تواند از طریق صفحه کنترل با توجه به نیازهای مختلف ساخت تنظیم شود.

د .باطری با سرعت بالا پودر الکترونیکی در طراحی سبک و جمع و جور خود عملیات پر کردن پود را انجام می دهد. این یک تنش حتی خنک کننده برای تحقق الزامات قرار دادن پارچه با سرعت بالا ایجاد می کند.

ه .حرکت ریزش را می توان به یکی از دو روش کنترل کرد ، یا ریختن ژاکارد یا ریزش ضاب. حداکثر تعداد عملی قاب های شفاف در دستگاه های بافندگی راپیر با ضاببی 20 عدد است. سیستم بارگیری dobby معروف به ظرفیت بار زیاد ، عملکرد مطمئن و دقیق را امکان پذیر می کند در حالی که ریزش مناسب را تضمین می کند.

V. عملکرد خودکار

آ. سرعت پیدا کردن سریع

در صورت شکستن پود ، یاب یاب به واحد بافندگی سیگنال می دهد تا برای برداشت چرخه به صورت معکوس حرکت کند ، در نتیجه ترمیم بافت شکسته را تسهیل می کند و زمان برداشت را کوتاه می کند. هنگامی که مکانیزم یافتن چیدن فعال شد ، می تواند به طور خودکار پود شکسته شده را جبران کند ، تنش تاب را تنظیم کند و روند مناسب بافت را برای ترمیم مجدد پود در گردش انتخاب کند. بنابراین ، می توان از توقف بافندگی جلوگیری کرد و پارچه با کیفیت را تضمین کرد.

ب .کنترل خودکار

توابع کنترل اتوماتیک شامل حفاظت از اضافه بار بافندگی ، توقف خودکار بافندگی در صورت شکستگی پود ، خراب شدن ترمیم پود ، تنظیم خودکار کشش تاب ، کنترل اتوماتیک زمان چرخش سلوژ ، ضرب و شتم پود (تعداد انتخاب پود توسط سیستم NC کنترل می شود) ، شبکه نظارت ، تشخیص و بازنشانی خودکار ، تشخیص خودکار خطا و نمایش خودکار.

ششم کنترل الکترونیکی

آ. رابط کاربری دوستانه انسان و ماشین بسیار کارآمد و ساده برای استفاده باعث ذخیره مقدار زیادی داده می شود. این ارتباط دو طرفه را امکان پذیر می کند ، در این قسمت کاربران می توانند پارامترهای مختلف ساخت را تنظیم و تنظیم کنند و همچنین دستگاه باف را با توجه به روش های خاص ساخت ، برای بافت برنامه ریزی کنند. برای راحتی کار ، سیستم عامل در سمت چپ و جلوی دستگاه بافندگی ، نزدیک به دکمه های اصلی کنترل و انتخاب کننده پود نصب شده است. جدول (سکو) به طور مستقل قرار داده شده است تا از ارتعاش منتقل شده از واحدهای دیگر دستگاه بافندگی جلوگیری کند.

ب سیستم کنترل الکترونیکی CPU پیشرفته و چند منظوره عملکرد پایدار و قابل اطمینان را امکان پذیر می کند. نه تنها تمام واحدهای کنترل الکتریکی موجود در آن را کنترل و کنترل می کند ، بلکه کلیه دستگاه های خارجی (dobby و jacquard) را نیز از طریق پورت ورودی و خروجی کنترل می کند. اتصال دهنده های USB تنظیم پارامتر ، روش بافت ورودی و خروجی ، انتقال داده را آسان تر از قبل می کند. به لطف این سیستم کنترل منحصر به فرد ، کاربران می توانند به سرعت اطلاعات مربوط به کار بافندگی را جمع آوری کرده ، شرایط بافت را رصد کرده و امکان کنترل و تنظیم به موقع و خودکار را فراهم کنند.

هفتم ظاهر فیزیکی

طراحی بهینه شده دستگاه بافندگی راپیر نشان دهنده مفهوم ارگونومی پیشرفته ای است که می تواند اپراتورها را از منبع سر و صدا بافندگی دور نگه دارد ، در نتیجه آسیبی به بدن آنها وارد نمی کند. این طرح همچنین از اجزا و قطعات بافندگی در برابر گرد و غبار محافظت می کند و عملکرد ایمن و موثر را تضمین می کند. در مجموع ، دستگاه بافندگی از لحاظ ظاهری ظاهری منحصر به فرد و زیبا دارد.


اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *