سامانه اگهی و تبلیغات نساجی ایران
سامانه اگهی و تبلیغات نساجی ایران

RFRL20 ماشین بافندگی راپیری

دستگاه بافندگی RFRL20 با استفاده از فناوری بالغ و اثبات شده ای که در انواع مختلفی از دستگاه های بافندگی Rifa نیز به کار رفته است ، طراحی شده است. این یک ماشین بافندگی با سرعت بالا است که برای بهره وری انرژی ، لرزش کم و کاهش سر و صدا در هنگام کار تولید شده است. مستقیما توسط موتور مقاومت مغناطیسی رانده می شود ، دستگاه بافندگی می تواند آزادانه سرعت بافت خود را تغییر دهد تا انواع مختلفی از نخ و پارچه را در خود جای دهد ، در نتیجه در 15٪ صرفه جویی در مصرف سوخت در مقایسه با یک دستگاه بافندگی معمولی در همان شرایط بافت را خواهیم داشت . علاوه بر این ، موتور گشتاور آغازین  بزرگ ، عملکرد ترمز عالی و عملکرد پایدار را ارائه می دهد. همچنین می تواند تنظیم سرعت را  بدون مرحله انجام دهد.

پارامترهای فنی

عرض اسمی  (سانتی متر)

عرض اسمی : 190 ، 210 ، 230 ، 260 ، 280، 320، 360

عرض  موثر: 40 0 ​​0 سانتی متر از مقدار اسمی نی نی گرفته شده است.

ظرفیت بافندگی 

نخ پنبه ای یا الیاف مصنوعی: 500tex (1.2Ne) ~ 5tex (120Ne)

پنبه یا نخ پشمی: 680tex (1.5Nm) ~ 10tex (100Nm)

فلامنت: 10dte (9Td) ~ 1650dte (1500Td)

سرعت بافت

سرعت بافندگی: 380 ~ 450 پود در دقیقه

حداکثر میزان درج پود: 1200 متر در دقیقه

4-8 رنگ پود

معرفی پیکربندی

پود

تغذیه پود

برش پود: قیچی مکانیکی

مقاومت مغناطیسی

موتور مقاومت مغناطیسی برای بهره وری انرژی و عملکرد بالا

Shedding

دهانه کار دابی یا ژاکارد الکترونیک  (با حداکثر 20 فریم سالم) 

دفتین

ازنوع SLEYبا بادامکهای متصل به هر دوطرف

پودگذاری

بادامک مزدوج

چله باز کن

سروو موتور پیوسته AC

قطر نورد چله: φ800mm ، φ1000mm

پارچه جم کن

سروو موتور پیوسته AC

حداکثر قطر  پارچه: φ550 میلی متر

تراکم پود: 5-120picks/cm
حاشیه

دستگاه مکانیکی حاشیه

دستگاه برش Selvedge: دستگاه برش مکانیکی به صورت استاندارد

تمپل (بافندگی):تمپل مستقل در دو طرف دستگاه های بافندگی

روغن کاری

روغنکاری یا حمام روغن 

توقف محافظتی چله

 با 6 ردیف نقطه تماس الکتریکی

 توقف محافظتی پود:  در اصل یک  پیزوالکتریک از نوع الکترونیکی بسیار حساس است می تواند از پود گذاری ناخواسته جلوگیری کند

نمایشگر توقف ماشین: وقتی دستگاه بافندگی متوقف می شود ، چراغ 4 رنگ LED روشن می شود. دلیل متوقف شدن دستگاه بافندگی در صفحه کنترل نمایش داده می شود

.

عملکردهای خودکار

توقف اتوماتیک ماشین در نقطه تعیین شده ، پودیابی با سرعت پایین ،  تنظیم تنش تاب ، تشخیص خودکار ، تنظیم مجدد ، نمایش خطا

کنترل الکترونیک

سیستم کنترل الکتریکی عملکرد چندجانبه CPU چند منظوره ، کنترل خودکار ، نظارت ، تشخیص ، نمایش اطلاعات ، صفحه نمایش بزرگ ، ارتباط دو طرفه ، عملکرد دکمه ، تنظیم به موقع و تنظیم پارامترها و برنامه ها.

امکانات

بر اساس تجزیه و تحلیل رایانه ای و پیشرفته ترین مدل سه بعدی ، ما  طراحی بهینه سازی دستگاه بافندگی راپیر را معرفی کرده ایم که در آن بطور موثر  اتصال غلتک ها ورول های جمع کننده پارچه وتنظیمات مربوطه به طول موثر طراحی شده است.  دفتین زنی  پود سبک و متعادل است و قطعات متحرک با دقت ساخته شده اند. تمام ویژگی های فوق باعث کم شدن سرو صدا می شود.

برای دستیابی به کنترل دیجیتالی ، دستگاه بافندگی از فناوری کنترل رایانه ای چند هسته ای و چند اتوبوسی استفاده می کند. CPU با عملکرد بالا نه تنها تمام واحدهای کنترل الکترونیکی درون رایانه را کنترل  می کند ، بلکه دستگاه های خارجی مانند dobby و jacquard را از طریق پورت ورودی و پورت خروجی نیز کنترل می کند. پورت USB منحصر به فرد و ویژه طراحی شده به شما امکان می دهد پارامترها و روش های بافت را به راحتی تنظیم کرده و همچنین انتقال داده ها را تسهیل کند. سیستم کنترل اطلاعات مربوط به شرایط کار را جمع آوری می کند ، وضعیت در حال کار را کنترل می کند و داده های زمان واقعی را مبادله می کند تا تنظیم خودکار ، تشخیص و تشخیص عیب فراهم شود.

یک موتور فوق العاده نیرو لازم برای دستگاه بافندگی راپیر را برای تکمیل حرکاتی مانند یافتن پود و کندی بافته ارائه می دهد. این شامل فن آوری کنترل عددی بسیار خودکار است که امکان عملکردهای مختلف اتوماتیک ، از جمله جبران خودکار پارچه ، افتادن پارچه ، تنظیم تنش تاب ، نظارت بر شبکه و تشخیص عیب را فراهم می کند. این عملکردهای قدرتمند ، عملکرد بافندگی را با کارایی برجسته تضمین می کند.

رابط کاربری دوستانه انسان و ماشین راحتی ، کارایی بالا و مقدار زیادی ورودی و خروجی داده را فراهم می کند. صفحه نمایش بزرگ آن ارتباط دو طرفه را تسهیل می کند تا کاربران بتوانند پارامترهای پردازش و روشهای تولید را تنظیم و همچنین تنظیم کنند. دستگاه تنظیم پارامتر منحصر به فرد کارکرد و تنظیم مجدد دستگاه را نسبت به قبل آسان می کند. همچنین زمان تغییر را تا حد زیادی کاهش می دهد.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *