سامانه اگهی و تبلیغات نساجی ایران
سامانه اگهی و تبلیغات نساجی ایران

ژاکارد الکترونیک سری NH

پارامترهای محصول

مکانیزم بادامک مزدوج: آهنگری یکپارچه و ماشینکاری CNC، طراحی بهینه منحنی های بادامک، اطمینان از دقت مزدوج هر مجموعه از بادامک ها، افزایش طول عمر مکانیزم و کاهش لرزش هیلد. طراحی تقسیم بازوی چرخشی به طور موثر ظرفیت باربری و پایداری مکانیزم را بهبود می بخشد و سازگاری انواع پرسرعت و بار سنگین را گسترش می دهد.

سازندگان دستگاه های ژاکارد الکترونیکی می خواهند فروش خوبی از تجهیزات مکانیکی خود داشته باشند، بنابراین طبیعتاً به تولیدکنندگانی نیاز دارند که بتوانند تجهیزات مکانیکی را با کیفیت خوب تولید کنند. کیفیت تجهیزات مکانیکی نیز با بسیاری از عوامل دیگر مرتبط است. در مقاله زیر به طور خلاصه به معرفی عوامل تضمین کننده کیفیت و عملکرد خوب دستگاه های ژاکارد الکترونیکی می پردازیم.

تجهیزات دستگاه ژاکارد الکترونیکی می تواند کیفیت نسبتا خوبی داشته باشد که ابتدا مربوط به تهیه مواد اولیه می باشد. اگر مواد اولیه خریداری شده توسط سازنده بتواند کیفیت نسبتا خوبی داشته باشد، تجهیزات مکانیکی تولید شده با استفاده از این مواد اولیه طبیعتا این امکان را خواهند داشت که کیفیت نسبتا خوبی داشته باشند.

در صورتی که دستگاه ژاکارد الکترونیکی بخواهد کیفیت خوبی داشته باشد، علاوه بر تهیه مواد اولیه توسط سازنده، لازم است که سازنده نیز تکنولوژی تولید را بهبود بخشد. تولید کننده مطمئناً قادر خواهد بود تولید و پردازش تجهیزات مکانیکی را بهتر انجام دهد. تکنولوژی تولید پیشرفته تر می تواند عملکرد کیفی مواد اولیه را تا حد زیادی تضمین کند.

 

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *