سامانه اگهی و تبلیغات نساجی ایران
سامانه اگهی و تبلیغات نساجی ایران

ماشین بافندگی راپیری پرسرعت BestMax

درایو اصلی: با توجه به گشتاور خروجی بار واقعی، می تواند در مقایسه با ماشین های بافندگی سنتی 20 تا 30 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کند.

درج: روش درج پود از مکانیزم پیوند فضایی چهار میله ای استفاده می کند که قرقره شمشیر را به سمت رفت و برگشت از طریق یک چرخ دنده بخش هدایت می کند. سمت چپ عرضه پود، وسط تحویل، گیره سر شمشیر عالی راه پود، برای اطمینان از تحویل صاف از پود. کمربند شمشیر باریک یک شاتل قلاب معلق است. کمربند شمشیر پهن یک شاتل مخملی بدون قلاب است.
Beat up: مکانیزم ضرب و شتم در دو طرف خودرو طراحی شده است که استحکام مکانیسم ضرب و شتم را افزایش می دهد، نیروی ضربان و تعادل حرکتی را افزایش می دهد و برای بافت با سرعت بالا به ویژه در بافتن مفید است. پارچه های متراکم و سنگین با پود بالا.
درب باز: بازشوی الکترونیکی با حداکثر 20 فریم هلد.
سیستم کنترل الکتریکی: سیستم کنترل میکروکامپیوتر CPU 32 بیتی پذیرفته شده است، عملکرد کنترل دقیق و حساس است، پارامترهای فرآیند می تواند ورودی پانل، ورودی USB یا ورودی بی سیم باشد، خرابی عملکرد ماشین بافندگی را می توان به طور خودکار شناسایی و طبقه بندی کرد. داده های عملکرد هر دستگاه را می توان به طور خودکار جمع آوری کرد، وضعیت تولید (کارایی، خروجی، زمان بندی و غیره) دستگاه را می توان در زمان واقعی درک کرد و عملکردهای کنترل گروه شبکه، کنترل از راه دور، تشخیص آنلاین و غیره را می توان درک کرد.
سیستم خنک کننده روغن کاری: یک مدار روغن موتور درایو موتور پمپ روغن جداگانه، سیستم روغنکاری با گردش اجباری بسته و مکانیسم خنک کننده آب اجباری برای اطمینان از افزایش دمای طبیعی دستگاه، اطمینان از روانکاری خوب تمام قطعات متحرک و افزایش عمر قطعات اتخاذ شده است.
انتخاب رنگ: انتخابگر پود الکترونیکی با سرعت بالا چرخشی کنترل موتور پله، مکانیسم انتخاب رنگ می تواند تا 16 رنگ را مطابقت دهد.
تغذیه: حرکت محوری دنده پل در حین جستجوی پود الکترونیکی، دستگاه اصلی را از اتصال دابی جدا می کند. موتور اصلی به طور مستقیم دابی را به حرکت در می آورد تا جستجوی پود را متوجه شود، عمل دقیق است، پارچه اشتباه به نظر نمی رسد، و پارچه برای از بین بردن علائم رانندگی مفید است. متوجه تنظیم خودکار زمان تسطیح و عملکرد تسطیح خودکار، عمل ساده و راحت است.
دادن: ولتاژ الکترونیکی سروو، کنترل حلقه بسته دیجیتال بافندگی تنش ثابت، از شفت کامل تا شفت خالی نوسان تنش کوچک است.
سیم پیچی: کویلینگ الکترونیکی سروو می تواند بافت با چگالی پود متغیر را تحقق بخشد.
اتصال قاب هدلد: اتصال قاب هیلد از نوع آویزان بالایی برخوردار است و تنظیم ارتفاع قاب هلد و تغییر تنوع بسیار راحت است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *