پروفایل شرکت


شرکت بافندگی  Shandong Rifa Textile Machinery در سال 1993 تأسیس شد ، یک شرکت مستقل است که توسط ماشین آلات نساجی ژجیانگ ریفا اداره می شود. از دیگر دارایی های این شرکت می توان به شرکت ماشین آلات نساجی آنهویی ریفا و شرکت ماشین آلات نساجی ژجیانگ ریفا اشاره کرد. این شرکت با سرمایه ثبت شده 69.48 میلیون یوان تاسیس شد.

about us 01

از زمان تأسیس این شرکت ،  Rifa موفق به تولید و معرفی نزدیک به صد نوع ماشین آلات نساجی شده است. این تجهیزات در چهار سیستم ، ماشین های تاب دهنده ، نخ ریسی ، دستگاه های بافندگی و کشبافی طبقه بندی می شوند. این محصولات در 6 سری تولید می شوند ، از جمله دو دستگاه تابدهنده ، دستگاه تاب دهنده روتور ، ماشین های کشبافی ، دستگاه ریسندگی متراکم ، دستگاه های بافندگی ایرجت ، و دستگاه های بافندگی راپیر. دستگاه های ما برای تولید منسوجات ازجمله پنبه ، پشم ، ابریشم ، کتان ، پارچه های چند لیفی ، ژاکارد (منسوجات خانگی ، حوله ها و غیره) ، پارچه های صنعتی (فایبرگلاس) و ... استفاده می شود.

about us 02

شاندونگ ریفا بزرگترین پایگاه تولید منسوجات چین را بدون استفاده از دستگاه بافندگی شاتل اداره می کند. با سالها تجربه حرفه ای در ساخت منسوجات بدون ماشین شاتل ، ریفا را به عنوان یک بازیگر مهم در صنعت نساجی در زمینه تحقیق و توسعه و تولید در می آورد.ریفا کارگاه های مونتاژرا برای چهار محصول اصلی راه اندازی کرده است : دستگاه های بافندگی ایر جت ، دستگاه های بافندگی راپیری ، دستگاه های بافندگی terry و دستگاه های بافندگی واترجت. ما از تجهیزات عالی تولید ، روشهای پیشرفته پردازش و روشهای آزمایش عالی استفاده می کنیم. ما بیش از 20 مجموعه دستگاه پیشرفته تولید و آزمایش از آلمان ، ایتالیا ، تایوان و سایر کشورها و مناطق در سراسر جهان وارد کرده ایم. سرمایه گذاری ما در زمینه نوآوری و نقاط قوت فنی ، تکنیک های مدرن مدیریتی و کارایی بالا ، همه به تحقق محصولات پایدار کمک می کند که عملکرد و دوام بالایی دارند.

about us 03

مرکز فنی ریفا عنوان مرکز تحقیقات مهندسی دستگاه های بافندگی راپیر شاندانگ و مرکز فنی سازمانی دارای گواهینامه Shandong را از آن خود کرد. ما بیش از 40 تکنسین حرفه ای داریم که حداقل دارای گواهینامه متوسط یا عنوان پست حرفه ای ارشد هستند. ریفا همکاری طولانی مدت با دانشگاه Donghua ، دانشگاه چینگدائو ، آکادمی نساجی چین و برخی دیگر از کالج ها و دانشگاه ها و واحدهای تحقیقاتی ایجاد کرده است. با توجه به خواسته های مشتری ، ریفا برای تحقق نوآوری های علمی و فن آوری ، تنظیمات و فلسفه های طراحی را به طور مداوم انجام می دهد. ما 6 محصول جدید ملی ، بیش از 10 محصول جدید استانی ، بیش از 100 حق اختراع برای مدل های اختراع و ابزار به دست آورده ایم. ریفا به طور متوالی 2 پروژه صندوق ملی نوآوری ، برنامه ملی پشتیبانی علوم و فناوری ، برنامه فانوس چین و برخی دیگر از برنامه های ملی علم و فناوری را به عهده گرفت.

پروژه جدید پارک علمی ماشین آلات نساجی جدید توسط ریفا در منطقه توسعه فناوری پیشرفته و جدید در لیائوچنگ ، شاندونگ واقع شده است و مساحت 1550 Mu را اشغال می کند. مساحت کف آن 1.0307 میلیون متر مربع است. و کل سرمایه گذاری 5 میلیارد یوان است. هدف ساخت و ساز ، برنامه ریزی و اجرای کلی در مراحل مختلف است. اولین مرحله پروژه صنعتی هوشمند دستگاه بافندگی واتر جت و دستگاه بافندگی حوله terry است. این مکان در جنوب شرقی پارک علمی واقع شده است که 438 Mu است. و سرمایه گذاری 1.3 میلیارد یوان است. این پروژه می تواند ساخت 8000 دستگاه بافندگی واتر جت و 800 دستگاه بافندگی حوله تری را در یک سال پس از تأسیس انجام دهد. مرحله دوم پروژه پیشرفته تجهیزات الکترونیکی است که 302 Mu است. و سرمایه گذاری 0.8 میلیارد یوان است. و از قابلیت تولید سالانه آن 2000 مجموعه تجهیزات الکترونیکی پس از استقرار را برخوردار است . و مرحله سوم پروژه ماشین کشبافی و ماشین آلات رنگرزی و تکمیل است که 810 Mu است. و سرمایه گذاری آن 3 میلیارد یوان است. توانایی تولید سالانه 20000 دستگاه بافندگی و 500 دستگاه رنگرزی و تکمیل است. پس از استقرار کلیه پروژه ها ، درآمد فروش در حال افزایش می تواند 10 میلیارد یوان و سود و مالیات 1.6 میلیارد یوان می باشد. تجهیزات ریفا در بیش از 20 کشور در اروپا ، آسیا ، آفریقا و آمریکا و به بیش از 20 استان و شهر در چین فروخته می شود. فروش انواع ماشین آلات نساجی سطح بالا ی سه صنعت برتر قرار دارد.