تست کیفیت

یکی از مهمترین اهداف ریفا توسعه ماشین آلات نساجی با صرفه جویی در مصرف انرژی و سازگار با محیط زیست است. در طی فرایندهای توسعه فنی ، ما به طور گسترده ای از فناوری خودکار استفاده می کنیم. ما همچنین از سیستم های کنترل سرعت فرکانس متغیر همزمان چند موتور AC برای سیستم های محرک تجهیزات خود استفاده می کنیم. ما به طور گسترده ای از سیستم های کنترل PLC یا IPC استفاده می کنیم. به دلیل این فناوری پیشرفته ، ریفا  قادر به نظارت آنلاین بر پارامترهای مختلف تولید برای بهبود سطح اتوماسیون در تجهیزات نهایی ما است.

به منظور بهبود کارایی تحقیق و توسعه محصول و کوتاه شدن چرخه تحقیق و توسعه ، ریفا  مراحل زیر را انجام می دهد:
شرکت ما دارای یک مرکز طراحی پیشرفته CAD ، سیستم مدیریت داده PDM و ایستگاه کاری پیشرفته طراحی سه بعدی است. ما همچنین نرم افزار طراحی سه بعدی را از PTC ، آمریکا معرفی کرده ایم که می تواند آزمایش مونتاژ مدل پویای سه بعدی را فقط با کامپیوتر انجام دهد.

در مرحله تولید و مونتاژ به عنوان یک تولید کننده حرفه ای منسوجات ، ریفا  اقدامات زیر را انجام می دهد تا کیفیت محصول را به طور موثر کنترل کند:

۱.کیفیت ما کاملاً مطابق با استانداردهای ISO9000 کنترل می شود. ما همچنین از سیستم ردیابی کیفیت کل فرآیند سنتی استفاده می کنیم.
۲.ریفا سیستم مدیریت داخلی خود را در طی فرایند تولید تقویت کرد. ما کل فرآیندها را شامل ردیابی کیفیت محصول از ورودی مواد داخلی به خروجی محصول به عنوان یک چرخه بسته انجام می دهیم. در همین حال ، ما بررسی دقیق میزان کشش قطعه و نرخ  مورد نظر را انجام می دهیم.
3. پس از اتمام مونتاژ ماشین آلات نساجی ، کنترل کننده کیفیت دقیقاً با توجه به سیستم آزمایش مانند تشخیص مختصات ، تشخیص ضخامت برای اطمینان از یکپارچگی مونتاژ و کارایی عملکرد ماشین آلات نساجی ، آزمایش دقیق را انجام می دهد. سپس محصولات می توانند به مشتریان ما تحویل داده شوند.